O mnie

Urodziłem się z sercem po lewej stronie, a działanie społeczne to moja pasja, wykształcenie i zdobywane od lat doświadczenie.

Jestem absolwentem Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego. Posiadam tytuł magistra politologii Uniwersytetu Pedagogicznego. Studia ukończyłem z trzema specjalnościami: samorząd i praca socjalna, społeczno-ustrojowa oraz nauczycielską! Studiowałem również zarządzanie na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Rolniczego. Ukończyłem studium samorządu terytorialnego organizowane przez Politechnikę Śląską.

Ukończyłem studium samorządu terytorialnego organizowane przez Politechnikę Śląską. Swoje pierwsze polityczne kroki stawiałem ucząc się od najlepszych.

Jeszcze na studiach byłem asystentem Marszałka Sejmu Marka Borowskiego, później pracowałem w biurze poselskim prof. Jana Widackiego, co pozwoliło mi zdobyć cenną wiedzę na temat funkcjonowania sejmu. Przykładem sumienności pracy w sejmie jest dla mnie Poseł Stanisław Rydzoń.

Jetem dumni, że wszyscy doceniają mnie jako młodego polityka lewicy:

Marszałek Marek Borowski: http://www.paweljezierski.eu/rekomendacja-marszalka-marka-borowskiego

Poseł Rydzoń: http://www.paweljezierski.eu/rekomendacja-posla-stanislawa-rydzonia

Profesor Jan Widacki: http://www.paweljezierski.eu/rekomendacja-profesora-jana-widackiego

Od 2014 roku jestem radnym Gminy Oświęcim, obecnie po wyborze na drugą kadencję, jestem przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.Dałem się poznać jako aktywny radny, zawsze staram się rozwiązywać problemy zgłaszane przez mieszkańców.

Powtarzam, że jako radny jestem „pracownikiem mieszkańców”. Mieszkańcy mojej Gminy, wiedzą że jestem konsekwentny i nie dam się zbyć odpowiedziami niekompletnymi i zawierającymi mijanie się z prawdą. 

 Sprawy ludzi zawsze były i będą mi najbliższe.

Jestem zwolennikiem wzmocnienia samorządu. Uważam, że pieniądze powinny zostać na dole, na realizację potrzeb mieszkańców. Sprzeciwiam się przerzucaniu na Jednostki Samorządu Terytorialnego kosztów obietnic i nieprzygotowanych reform rządowych.

Zapraszam do obserwowania mojej strony na portalu Facebook: https://www.facebook.com/jezierski5


P.s. Marszałek Borowski miał do mnie nosa, już kilkanaście lat temu gdy miałem twarz dziecka i stawiałem pierwsze kroki w polityce. Później jako pieszy miałem wypadek, trochę czasu spędziłem na rehabilitację i jestem z powrotem. Nad powrotem do dykcji sprzed wypadku również pracuję.